Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Trząs - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Akacjowa

Łobudzice(Trząs + 18 km)

89 360 zł1 000 m² 89,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Łobudzicach, w powiecie Bełchatowskim, województwie łódzkim. 3 działki o powierzchniach 1000 mkw, 1200 mkw oraz 1379 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sromutka

Sromutka(Trząs + 17 km)

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż! Oferuję na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki, położone w cichej i malowniczej okolicy, z dogodnym dojazdem do drogi publicznej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Teresin

Teresin(Trząs + 18 km)

25 090 290 zł92 927 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 92 927 m składający się z 5 działek na obszarze miejscowości Gaj, gmina Teresin. Teren inwestycyjny położony w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mąkolice

Mąkolice(Trząs + 22 km)

135 000 zł29 700 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Gminie Wola Krzysztoporska w miejscowości Mąkolice. Działka ma powierzchnię 2,793 ha. Jest szeroka na około 56 metrów. Część działki (.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Bełchatów

Bełchatów(Trząs + 13 km)

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz spokojnego, zielonego miejsca na wybudowanie domu marzeń? Zapraszam! Oferuję na sprzedaż piękną działkę o pow.3000m2 zlokalizowaną w obrębie Wólka Łękawska ( gmina Bełchatów).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Postękalice

Postękalice(Trząs + 20 km)

115 000 zł1 449 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom? Marzysz o spokojnej okolicy z dala od zgiełku a jednocześnie blisko miasta? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Działka budowlana o powierzchni 1449 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Zawady

Zawady(Trząs + 15 km)

97 000 zł1 540 m² 62,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania dwie działki na obrzeżach Bełchatowa ( Zawady). Działki o powierzchni 1540m2 oraz 1517m2 (wymiary ok.65 szerokości i 23 głębokości)m) w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Daleka

Politanice,Bełchatów(Trząs + 13 km)

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bełchatowie, ulica Daleka. Działki są w trakcie podziału. Docelowa wielkość to około 1100m2. W drodze mamy prąd, wodę, kanalizację. Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Sarnów

Sarnów(Trząs + 18 km)

2 350 000 zł159 400 m² 14,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania posiadłość położona w gminie Widawa w województwie łódzkim. Powierzchnia całkowita gruntów - 15,94 ha to trzy sąsiadujące ze sobą działki. Na działce o pow. 2,06 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

4 500 000 zł12 854 m² 350,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 12 854 m2; forma własności: własność; infrastruktura: dostępne są wszystkie elementy; infrastruktury miejskiej (dostęp do drogi, woda, kanalizacja, ee); przeznaczenie: handel.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Trząs

Trząs,łódzkie

40 000 zł1 900 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca do których chce się wracać, gdzie czujemy się jakby u siebie, gdzie panuje dobra energia. Tak poczuliśmy się będąc na działce rekreacyjnej we Wsi Trząs. Na przestrzeni 1900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Trząs

Trząs,łódzkie

102 400 zł3 200 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę, położoną wśród lasów i łąk. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna, nieco dalej znajduje się zabudowa wiejska. Dojazd do działki drogą asfaltową i ok. 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Trząs

Trząs,łódzkie

51 600 zł17 200 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Więcej ofert na: do sprzedania 5 działek leśnych w miejscowości Trząs niedaleko Bełchatowa. Działki prostokątne o powierzchni: 1,72ha; 1,05ha; 0,6ha; 1,13ha i 0,44ha. Szerokość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij